Vége van a nyárnak…

…hűvös szelek járnak…

A nyár a változatos (tábori) programoknak köszönhetően elröppent. A gyermekek körében nagy sikert aratott a táncház, a közös sütés-főzés, de a kreatívkodást és Zsuzsi néni éneklős hetét is nagyon élvezték. Képek csak hellyel-közzel készültek, de azért akad pár vizuális emlék is…

Táncház Piroskával és Benedekkel, a solymári Cédrus Tánccsoport táncosaival:

Szeptember elején megkezdődött a “szorgalmi időszak”. Jelenleg még 4 férőhely van üresen, ezekre a helyekre lehet még folyamatosan jelentkezni!

Az óvónénikkel, Kata és Timi nénivel most állítjuk össze az idei év “menetrendjét”. Ami biztos, az első közös program az OVIS-SZÜRET lesz, préseléssel, bográcsozással, jó hangulattal, énekkel-zenével!

Megjegyzések

  • Még senki sem írt megjegyzést. Legyél te az első!

Mit szólsz?

Engedélyezett XHTML tag-ek: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>