Március 15.

Az elmúlt hét az 1848-as forradalom és szabadságharc jelképeinek, emblematikus személyeinek megismerésével, valamint magyar zászlók, csákók készítésével ill. huszárkodással, menetelésekkel telt. A gyerekek bepillantást nyerhettek a huszárok világába, ami nagyon tetszett nekik. Pénteken aztán felkerekedtünk és a kék busszal elmentünk a hidegkúti templom előtt álló emlékműhöz, ahol ki-ki letűzte a saját maga által készített magyar zászlót. Legnagyobb sikere az ott gyakorló tűzoltóknak volt, de a kék busz is mély hatást gyakorolt rájuk.:-)

Képes beszámoló:

Megjegyzések

  • Még senki sem írt megjegyzést. Legyél te az első!

Mit szólsz?

Engedélyezett XHTML tag-ek: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>