Ó, IÓ, CIÓ…

Közeleg a nyár! Ezt mondjuk a kinti időjárás alapján meg nem mondanánk, de a tény, az tény. Jövő hét végével lezárul a szorgalmi időszak az oviban. Ezt követően egy hetet adunk magunknak, amikor kizárólag a JÁTÉKÉ a főszerep, aztán startolnak a TÁBOROK. A tavalyi évhez hasonló lesz, de még kidolgozás alatt van. A pontos részletek később.

Két hétre bezárunk idén, mivel kisebb-nagyobb javítási/átalakítási munkákat kell eszközölnünk. Így aztán július 19-től augusztus 2-ig nem leszünk nyitva:-( DE! Augusztusban aztán belecsapunk a lecsóba, persze csak valamilyen jófajta ízbolygósba! Akkor már szó szerint, hiszen indul az Ízbolygó féle gyerekmenü az oviban!

Megjegyzések

  • Még senki sem írt megjegyzést. Legyél te az első!

Mit szólsz?

Engedélyezett XHTML tag-ek: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>