Az első közös karácsonyunk

Hetekig tartó készülődés előzte meg a karácsonyi műsort. Az Erdőlakók csipet-csapata kicsit megfogyatkozva, de törve nem, előadta az énekekkel és versekkel teleszőtt karácsonyi műsort. A végén felhangzó dübörgő taps is azt mutatta, a szülőknek is nagyon tetszett!
A műsor után a Jézuska meghozta az ovi ajándékait, amivel rögtön el is kezdtek játszani a gyerekek. Olyannyira belemerültek, hogy szinte észre sem vették, hogy az Apacuka együttes megérkezett, mígnem Kriszta, az együttes pacsirtája, közös éneklésre nem hívta az egybegyűlteket. Hipp-hopp fergeteges hangulat kerekedett labdázással, buborékfújással, tánccal! Ha az Erdőlakókon múlott volna, még mindig ott énekelnénk és táncolnánk…. De az est gyorsan leszállt és mindenki hazaindult, hogy otthon is megkezdődhessen a Karácsonyra való felkészülés.
De lássuk csak képekben, mi is történt aznap:

Megjegyzések

  • Még senki sem írt megjegyzést. Legyél te az első!

Mit szólsz?

Engedélyezett XHTML tag-ek: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>