Elindultunk…

Két hónappal ezelőtt egy nyugodt nyárra számítottam. Álmomban nem gondoltam volna, milyen események sora veszi kezdetét!

Kerekerdő Óvoda

Most pedig egy óvoda vezetője vagyok. A kislányom Dalma mellett lett még pár gyermekem, akiknek ugyanúgy igyekszem biztonságos, nyugodt, egészséges környezetet kialakítani, mint a sajátomnak. Ez a felelősség néha kicsit nyomja a vállam, de köszönhetően a munkatársaimnak és a szülőknek nem riadok meg (nagyon) és igyekszem megvalósítani az álmot. Hogy kikkel és hogyan dolgozunk az ügyön, erről később. Fiatalok vagyunk, lendületesek, ehhez remekül illik a blog műfaja. Itt nap-mint nap érdekes információkat osztunk meg a szülőkkel, az érdeklődőkkel ill. egy másfajta teret is szeretnénk adni a kommunikációnak. Hiszen a cél ugyanaz és a fókuszban szemünk fénye, a gyermek áll!

Fogadjátok szeretetettel!

Megjegyzések

  • Még senki sem írt megjegyzést. Legyél te az első!

Mit szólsz?

Engedélyezett XHTML tag-ek: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>