Hogy is van ez?

Mindenki döbbenten kérdezi: Blog?! Miért nem weboldal?

Az is lesz. Egyébként meg szeretem a blog műfaját. Lendületes, jól és gyorsan frissíthető, informatív. És sokkal interaktívabb, mint egy weboldal.

A jobb oldali menürendszerben pedig az összes fontos információ ugyanúgy megtalálható, mint egy honlapon.

Elindultunk…

Két hónappal ezelőtt egy nyugodt nyárra számítottam. Álmomban nem gondoltam volna, milyen események sora veszi kezdetét!

Kerekerdő Óvoda

Most pedig egy óvoda vezetője vagyok. A kislányom Dalma mellett lett még pár gyermekem, akiknek ugyanúgy igyekszem biztonságos, nyugodt, egészséges környezetet kialakítani, mint a sajátomnak. Ez a felelősség néha kicsit nyomja a vállam, de köszönhetően a munkatársaimnak és a szülőknek nem riadok meg (nagyon) és igyekszem megvalósítani az álmot. Hogy kikkel és hogyan dolgozunk az ügyön, erről később. Fiatalok vagyunk, lendületesek, ehhez remekül illik a blog műfaja. Itt nap-mint nap érdekes információkat osztunk meg a szülőkkel, az érdeklődőkkel ill. egy másfajta teret is szeretnénk adni a kommunikációnak. Hiszen a cél ugyanaz és a fókuszban szemünk fénye, a gyermek áll!

Fogadjátok szeretetettel!